Acerbis Italia Spa, położone w Albino (Bergamo), mieście w pobliżu Mediolanu, jest dobrze rozpoznawanym światowym liderem w dziedzinie akcesoriów i komponentów do motocykli. Założona w 1973 roku przez Franco Acerbis   jest również producentem baków  i części plastikowych dla marek motocyklowych takich jak BMW, KTM, Ducati, Piaggio, Yamaha, Harley-Davidson, Moto Guzzi i innych. Specjalistyczna odzież do sportów motorowych jest bardzo ceniona na całym świecie i jest sprzedawana  w  40 0000 sklepach. Acerbis Sport   od 10 lat    produkuje  i sprzedaje  spzęt  i akcesoria   do piłki nożnej. W roku  2018  do kolekcji dołącza  koszykówka i rugby.
 
   Badania materiałów, innowacje i wzornictwo  to cechy wyróżniające produkty Acerbis i pozwalające na obecność firmy na rynku włoskim i międzynarodowym. Spełnienie technicznych potrzeb sportowca poprzez styl i jakość oraz zapewnienie punktualnej i doskonałej obsługi dystrybutorów jest wyrazem zaangażowania i codziennego celu firmy.
 
   Dziś Acerbis jest sponsorem technicznym profesjonalnych drużyn piłkarskich, takich jak UD Las Palmas w hiszpańskiej lidze, Brescia Calcio, Spezia Calcio, FC Lugano ekstraklasa  w Szwajcarii w , Heracles Almelo w pierwsza dywizja holenderska, Aberystwyth Town Fc w pierwszej lidze walijskiej i grecka reprezentacja piłki ręcznej. W tej chwili jednostka biznesowa zbudowała sieć sprzedaży w ponad 15 różnych krajach, takich jak Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Francja, Szwajcaria, Grecja, Estonia, Rosja, Kanada i Arabia Saudyjska.
 
 
Nowy katalog 2020 !
 
 
  • acerbis
  • slider3 katalogi 23a
  • slider3 katalogi 24a

Copyright © ORLICO 2014 | Projekt i wykonanie WGB GroupZamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.