Outdoor Lifestyle

 

MŁODA FIRMA- DEKADY DOŚWIADCZEŃ

Firma X-Time A / S została założona w 2018 roku, a więc całkiem niedawno jednak biorąc pod uwagę doswiadczenie ludzi ją tworzących rzeczywistość jest zupełnie inna. Cały  zespół tworzący X-Time A/S posiada 20-35 letnie doświadczenie w opracowywaniu, produkcji i ogólnoświatowej sprzedaży odzieży i sprzętu sportowego, outdoorowego i rekreacyjnego.

 

Firma X-Time A / S powstała, aby wypełnić rynek wysokiej jakości produktami marki VikinX, by z ich walorów i użyteczniośći mogli skorzystać klienci nie tylko z rodzimej Danii. 

Bazując na dziesiątkach lat doświadczeń fizycznych i praktycznych, produkty marki VikinX są zaprojektowane i opracowane dla każdego, kto oczekuje więcej - za mniej. Ich filozofią jest Value for Money, czyli dobre funkcjonalne tkaniny i detale w bardzo konkurencyjnych cenach w produktach  zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Nowe style i kolory są opracowywane i dodawane do każdej kolekcji wiosna / lato - jesień / zima.  Ponieważ X-Time A / S posiada klientów na całym świecie, istnieje możliwość opracowania i dodania określonych stylów czy kolorów by optymalizować kolekcjię dla specyfiki danego kraju.

Marka VikinX inspirowana jest skandynawskimi legendami i historią Wikingów i ich pasją do odkrywania świata i przełamywania granic. 

 

 

 

POSZUKUJEMY PARTNERÓW HANDLOWYCH I PRZEDSTAWICIELI REGIONALNYCH. JEŚLI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI DODATKOWYMI INFORMACJAMI LUB PROPOZYCJĄ WSPÓŁRPACY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. 

 

 

 

 

    

 

 

 

 
 
 

Copyright © ORLICO 2014 | Projekt i wykonanie WGB GroupZamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.